Wydawnictwo Do

Marek Ryćko

Ostatnio wydane
Książki
Zapiski książkoroba
Piotrków nie tylko Trybunalski
Cytryna
Człowiek i jego znaki
Ile kosztuje fotel burmistrza?
Autor
Fragmenty książki
Spis treści
Od Autora
Największe miłości świata
Zbyt duża różnica płci...
SMS – Słowa Mają Siłę
Pani Magdo pani pierwszej to powiem...
Autorzy
Nasza firma
Informacje dla przyszłych Autorów

Wydawnictwo Do
Marek Ryćko
telefon: (0 22) 824 05 07
faks: (0 22) 824 05 02
e-mail: do@do.com.pl

Ostatnia aktualizacja:
29 listopada 2006 r.
godzina: 12:31

Zgodność ze standardami:

XHTML 1.0   CSS 2.1
 

Od Wydawcy

Poniższy tekst jest wstępem do książki Juana Pelaeza Gomeza „Ile kosztuje fotel burmistrza?” napisanym przez wydawcę, Marka Ryćko.

Po lekturze tej książki nie mogę oprzeć się wrażeniu, że potrafię czytać w myślach niektórych znanych polityków i przedsiębiorców. Świadomość, jakie bywają mechanizmy zdobywania korzyści na różnych szczeblach władzy, nie pozwala łatwo zaufać tradycyjnie wypowiadanym wobec wyborców słowom. O taką świadomość nieodwracalnie wzbogaca nas zmyślona przez Autora historia, tocząca się w małym mieście pod Madrytem. Jak bardzo zmyślona i jak bardzo pod Madrytem?

Dziękuję Ci, Juanie, że powierzyłeś mi zaszczyt wydania tej książki. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony z formy, jaka została jej nadana, oraz z oddźwięku, jaki wywoła u polskich czytelników.

Rolą wydawnictwa jest „oprawienie w ramy” dzieła Autora. Tę rolę zrealizowaliśmy w gronie wspaniałych współpracowników Wydawnictwa Do. To wzruszające, że każda chwila pracy była przyjemnością. Książka, którą trzymają Państwo w dłoniach, jest przesączona miłością i radością wspólnego tworzenia. Zapraszam do lektury.

Marek Ryćko